O nas

Misja: piękna sylwetka i wspaniałe samopoczucie

Eco&Fit to projekt stworzony przez pasjonatów aktywności i zdrowego odżywiania, ludzi, którym nie brakuje pozytywnej energii i którzy chcą dzielić się nią z innymi. Lata treningów, poszerzania wiedzy z zakresu żywienia pozwoliły nam poznać receptę na zdrowie, dobre samopoczucie i świetny wygląd. Teraz chcemy przekazać ją Tobie.
 
 

Znaleźliśmy proteinowe El Dorado

Odkąd pamiętamy bardzo istotne było dla nas używanie wartościowego i naturalnego źródła białka, które jest kluczowym elementem w diecie osób dbających o zgrabną, wyrzeźbioną sylwetkę. Żaden z dostępnych na rynku produktów nie spełniał jednak do końca naszych oczekiwań, dlatego postanowiliśmy stworzyć własny – w 100% pochodzenia naturalnego, pozbawiony glutenu i sztucznych dodatków. Z nim osiągnięcie wymarzonej sylwetki i świetnego samopoczucia jest naprawdę łatwiejsze!

Zdrowa wizja działania

W Eco&Fit uważamy, że każda kobieta powinna być pewna siebie i zadowolona ze swojego życia. Świetne samopoczucie przez cały dzień i zgrabna sylwetka powinny być codziennością, a nie tylko marzeniem. Dlatego oprócz najlepszego na rynku (tak, nie boimy się tego powiedzieć!) koktajlu proteinowego zapewniamy także profesjonalne porady z zakresu dietetyki i treningów. Doskonale wiemy, że zmiana nawyków żywieniowych na dobre oraz zmotywowanie się do aktywności nie zawsze są łatwe. Mając jednak do dyspozycji sprawdzone i skuteczne produkty oraz odpowiednie wsparcie ze strony specjalistów, sukces jest w zasięgu Twojej ręki!
 

Zespół

Mariusz – pomysłodawca, założyciel


Po prostu człowiek, który zapoczątkował całe to zamieszanie i który udowodnił, że jeśli na rynku nie znajdujesz tego, czego potrzebujesz, musisz to stworzyć samemu.

Propagator zdrowego stylu życia i odżywiania. Człowiek, który swoją pasją i wiarą w sukces zaraża innych. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystko, za co się zabierze, robi na 100%. Sport towarzyszył mu od dziecka i jest nieodłączną częścią jego życia. Swoich sił próbował w lekkoatletyce, sportach walki, sportach siłowych. Dzięki temu poznał wielu wybitnych trenerów i dietetyków. Naturalną suplementacją interesuje się od ponad 17 lat.

A jak to wszystko się zaczęło? Od żony, która pewnego dnia wróciła do domu z koktajlem, rozpisaną dietą i z zamiarem zrzucenia zbędnych kilogramów. Po przeczytaniu składu, którego sztuczne dodatki jeżyły włosy na głowie i który był przygotowany raczej pod robienie masy niż redukcję, Mariusz stwierdził dwie rzeczy: po pierwsze, że nie pozwoli żonie pić niezdrowych mieszanek, po drugie, że to nieładnie oszukiwać ludzi, którzy szukają pomocy i nie są specjalistami w danym temacie. A ponieważ od zawsze był człowiekiem czynu postanowił działać i stworzyć dla swojej żony najlepszy koktajl białkowy na świecie: pochodzenia naturalnego, pozbawiony wszelkich składników, które generują dyskomfort i nie są dobre dla zdrowia, a przede wszystkim taki, nad którego jakością będzie miał kontrolę od początku do końca. Nawiązał współpracę z jednym z najbardziej doświadczonych technologów w branży, a następnie zbudował zespół ludzi z ogromnym doświadczeniem w dietetyce i treningach personalnych. Tak właśnie powstał produkt jedyny w swoim rodzaju, który Mariusz z czystym sumieniem może polecić swojej żonie i każdej kobiecie.

Kasia – dział żywieniowy, odczaruje słowo „dieta” w Twoim słowniku

Kobieta, która zaraża dobrą energią, a głowę ma pełną pomysłów na… nowe, pyszne przepisy i to, jak pomóc innym zmienić swoje życie na lepsze! Stara się obalać stereotypy na temat diety i udowadniać, że nie jest to smutna konieczność, ale przygoda i styl życia, z którym można (i z którym warto!) się zaprzyjaźnić.

Uwielbia pracę z ludźmi, obserwowanie ich postępów i momentów, w których pojawiają się u nich:

  • ŁZY szczęścia – z powodu osiągnięcia kolejnych, z początku niewyobrażalnych celów
  • UŚMIECH – z powodu każdego utraconego kilograma lub poprawienia swoich wyników sportowych
  • WZROST PEWNOŚCI SIEBIE – wynikający ze zgrabnej figury i lepszego postrzegania własnej osoby
  • DUMA - z powodu zdobytej wiedzy i przekroczenia własnych granic

A jak zaczęła się jej przygoda? Ukończyła studia magisterskie na kierunku dietetyka na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zdobywała, odbywając praktyki w licznych szpitalach oraz pracując w poradniach dietetycznych. Już podczas studiów zaczęła pełnić obowiązki na pierwszym stanowisku dietetyka, co pozwoliło jej zrozumieć, jak bardzo ważne jest indywidualne podejście do klienta oraz stałe motywowanie i wspieranie podopiecznych w osiąganiu wymarzonych celów. Bycie dietetykiem to dla niej nie tylko praca, ale też pasja. Regularnie się doszkala i z chęcią pojawia się na tematycznych konferencjach, by słuchać o nowych metodach, produktach, rozwiązaniach. W końcu dzięki temu jeszcze lepiej może pomagać wszystkim tym, którzy się do niej zgłaszają!

Patrycja – dział obsługi klienta, logistyka

Pilnuje, żeby wszystko dotarło do Ciebie w komplecie i na czas.

Jest osobą szalenie skromną, pełną ciepła i świetnie zorganizowaną. To dzięki jej skrupulatności i umiejętności panowania nad największym chaosem przesyłki z pysznymi i zdrowymi koktajlami białkowymi Eco&Fit trafiają do Ciebie w komplecie i na czas :-) Mówiąc inaczej, Patrycja to nasza biurowa Supermanka i spec od planowania.

W wolnym czasie – mistrzyni fotomontażu rodzinnych zdjęć. Nieraz „wysłała” babcię na egzotyczną wycieczkę, a ze szwagra zrobiła supermana. 

Ulubione potrawy? Tosty z serem i pizza, ale jada je rzadko, bo ciągle jest na diecie. Latem praktycznie nie rozstaje się ze swoim rowerem. W ciągu jednego dnia potrafi przemierzyć dziesiątki kilometrów. Jako osoba z dużym dystansem do siebie twierdzi, że jest najwolniejsza w mieście, ale za to ma najpiękniejszy koszyk. Miłośniczka rockowych ballad i filmów animowanych, wieczna optymistka o tradycyjnych przekonaniach.

Marcin – szef produkcji

To on odpowiada za najwyższą jakość produktu, który do Ciebie trafi.

Jego perfekcjonizm i dbałość o detale są już legendarne. Dowód? Dopracował się przydomka Aptekarz, gdyż jego miejsce pracy jest zawsze sterylnie czyste, a wszystko musi się zgadzać do trzeciego miejsca po przecinku. Na całe szczęście w dziale produkcji przymioty te sprawdzają się idealnie!

Mąż i ojciec z rockowym usposobieniem. Miłośnik natury i szumu drzew we własnym sadzie. Doskonały rysownik i rzeźbiarz. Pasjonat dobrej kawy, dla którego techniki parzenia to świętość, a picie kawy to rytuał wymagający towarzystwa małej czekoladki. Na pytanie "morze czy góry" bez wahania odpowiada: morze. Na ludzi działa jak magnes: bardzo szybko nawiązuje nowe kontakty, a umiejętność negocjacji opanował do perfekcji. Jest bezpośredni, o wesołym usposobieniu. Zawodowo skrupulatny przełożony... z pracy wychodzi ostatni. Zadanie, z jakim musi się codziennie mierzyć, jest jednak ogromne: to na nim spoczywa odpowiedzialność za cały proces produkcji Eco&Fit.

Mariola – dział zaopatrzenia i surowców

Mariola ma duszę prawdziwego poszukiwacza skarbów. To ona odpowiada za odnajdywanie w bogatej ofercie surowców prawdziwych perełek, które ostatecznie trafiają do naszych produktów.

Szefowa działu surowców wyróżnia się też wyjątkową drobiazgowością i znakomitymi zdolnościami analitycznymi. Kontroluje zapotrzebowanie, weryfikuje dostawców i, co najważniejsze, dba o to, by najwyższej jakości surowce pozyskiwać w adekwatnych cenach.

Co jeszcze? Kiedy Mariola zdejmuje swój strój szefowej zamienia się w żonę, mamę i babcię, która uwielbia piec torty i ciasta dla swoich wnuków. Od dwóch lat posiada także małego maltańczyka Lili, z którą codziennie chodzi na długie spacery. Uwielbia podróże, kocha góry, morze i jeziora.

 

 

Partnerzy

 
 
Projekt i wdrożenie: INTLE
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl