Dla tych, którzy cenią zarówno wygląd jak i zdrowie.

Zwroty i wymiany

Zamówienia złożone w sklepie www.ecoandfit.pl możesz zwrócić aż do 60 dni od daty zakupu.

Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne nienaruszone zabezpieczenia, plomby, membrany, banderole, etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania.

Zwrotowi nie podlegają produkty cyfrowe, za wyjątkiem sytuacji, w której klient nie skorzystał z linku, lub nie zalogował się do treści w ciągu 14 dni. Szczegółowe informacje dotyczące prawa odstąpienia od umowy znajdują się w regulaminie sprzedaży eBooków (kliknij aby przejść do regulaminu) oraz w regulaminie sklepu punt 10. (kliknij aby przejść do regulaminu sklepu)

Produkty możesz odesłać do naszego sklepu postępując według wskazówek:

1. Formularz zwrotu.

- wypełnij formularz zwrotu, który pobierzesz tutaj. Pobrany dokument wydrukuj i wypełnij;

2.Odesłanie produktu

- spakuj produkt/-y wraz ze wszystkimi akcesoriami oraz formularzem do zwrotu – możesz wykorzystać opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie. Dołącz także fakturę lub jej kserokopię, co ułatwi i przyspieszy przeprowadzenie procesu zwrotu należności;

3. Wysyłka

- przesyłką opłaconą z góry odeślij produkt/-y na poniższy adres:

Eco&Fit 

Modlińska 115 

82-300 Elbląg

hello@ecoandfit.pl

 

W ciągu 5 dni roboczych po otrzymaniu przez nas paczki otrzymasz zwrot należność za produkt/-y na podany przez Ciebie w formularzu numer rachunku bankowego.

Wymiana towaru za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i ponownym złożeniu nowego zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium