Dla tych, którzy cenią zarówno wygląd jak i zdrowie.

Dieta dla osób aktywnych fizycznie

Wysoka aktywność fizyczna związana jest z dużym spalaniem kalorii. Z uwagi na to dieta dla sportowców powinna być skrupulatnie dostosowana do indywidualnych wymagań. Nasz sklep oferuje jadłospisy dla osób aktywnych fizycznie w różnych wariantach kalorycznych, które będą doskonałym rozwiązaniem podczas codziennego przygotowywania posiłku we własnym domu.

Jaka dieta dla sportowców jest najlepsza?

Wymyślanie potraw to kluczowy element każdego dnia, który potrafi przysporzyć wielu kłopotów. Szczególnie osoby aktywne mają z tym problem, ponieważ nie znajdują czasu na dopasowanie posiłków do własnego zapotrzebowania. Jadłospis dla osób aktywnych fizycznie to doskonały sposób na oszczędność czasu, a także na pyszne i tanie odżywianie. Każda osoba, której zależy na własnym zdrowiu, wie jaki wpływ na zdrowie ma dobre odżywianie. Dlatego też przygotowywane posiłki powinny być w pełni zbilansowane. Oferowane przez nas jadłospisy zawierają skrupulatnie dobrane kompozycje z wyselekcjonowanych produktów, które można bez problemu przygotować we własnym domu. Z dostępnych wariantów każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ dostępne są również takie opcje jak dieta na masę, która z pewnością zainteresuje osoby uprawiające kulturystykę i pokrewne dziedziny sportu.

Gotowy jadłospis dla sportowców  – łatwe przepisy i pyszne potrawy

W naszym portalu znaleźć można wiele ciekawych rozwiązań dietetycznych. W tym przypadku na uwagę zasługują diety dla sportowców, które znaleźć można w różnych wariantach kalorycznych. Obecnie menu dla osób aktywnych fizycznie składa się z:

  • diety 1800 kalorii,
  • diety 2000 kalorii,
  • diety 2250 kalorii,
  • dieta 2500 kalorii.

Oprócz tego dużym atutem jest możliwość wyboru różnorodności. W tym wypadku dostępne są jadłospisy z przepisami na: 32 dni, 14 dni i na 7 dni. To spore ułatwienie i urozmaicenie dla osób, którym zależy na łatwych i pysznych potrawach. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się pyszną dietą, którą z łatwością przygotujesz we własnym domu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium