Program Eco&Fit

Znamy przepis na Twój sukces!

Nie będziemy Cię przekonywać, że mamy cudowny koktajl, z którym w miesiąc pozbędziesz się kilogramów i uzyskasz wymarzoną sylwetkę. Dlaczego?
Bo takie cudowne i zdrowe suplementy nie istnieją! A my chcemy, abyś swój cel osiągnęła na stałe i w sposób, który zapewni Ci zdrowie oraz dobre samopoczucie.

Otrzymujesz pełen pakiet szczęścia!

Właśnie dlatego w Eco&Fit przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksowy program i profesjonalne wsparcie. Każdy zestaw Eco&Fit Protein oprócz dwóch opakowań koktajlu białkowego w wybranych przez Ciebie smakach zawiera plan treningowy i dietę na okres miesiąca. Oczywiście w cenie produktu.

Czy plan i dietę znajdziesz w Internecie?

Pewnie tak, ale w Eco&Fit otrzymasz program dedykowany. Nasz zespół nie działa bowiem na zasadzie kopiuj-wklej. W końcu każda kobieta jest inna i wyjątkowa. Każdy program tworzony jest przez naszych specjalistów w oparciu o uzupełnioną przez Ciebie ankietę.
Dlatego PAMIĘTAJ: ankiety, którą otrzymasz mailem po złożeniu u nas zamówienia, nie traktuj jako dokumentu, który musisz na szybko wypełnić. Poświęć jej dłuższą chwilę, gdyż będzie to baza, w oparciu o którą trener i dietetyk przygotują Twój dedykowany plan. 

 

Osiągnij wymarzony cel
w 3 miesiące!

Zmiany wymagają czasu. Jeśli chcesz mieć pewność, że osiągniesz wymarzony cel, zostań z nami na dłużej w ramach opcji abonamentowej. Wykupując abonament, masz zapewniony stały kontakt z naszym trenerem i dietetykiem. Będą oni co tydzień monitorowali Twoje postępy i modyfikowali plan oraz dietę tak, żebyś osiągnęła jak najlepsze rezultaty.

ZAMÓW TWÓJ ZESTAW ECO&FIT

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl