FAQ

Co to jest Eco&Fit?

Eco&Fit to suplementy diety, które w połączeniu z odpowiednio przygotowaną dietą oraz planem treningowym pomagają odzyskać energię, zredukować tkankę tłuszczową lub zbudować masę mięśniową. Eco&Fit są w 100% pochodzenia naturalnego, bez glutenu i zawierają śladowe ilości laktozy.

Nie jestem pewna co do smaku produktów, czy można zamówić próbki?

Oczywiście mamy w sprzedaży zestawy próbne. W ich skład wchodzą próbki po 1 porcji/30g każdego smaku, przykładowy 4-dniowy plan żywieniowy, przykładowy plan treningowy wraz z tabelą pomiarów. Dzięki temu nie tylko spróbujesz wszystkich smaków, ale również sprawdzisz naszą dietę oraz plan treningowy. 

Nie piję mleka krowiego, z czym mogę mieszać moje koktajle?

Masz bardzo wiele możliwości. Możesz mieszać je z wodą lub użyć np. mleka z owsa, ryżu, orzechów laskowych. Są dużo lżejsze i łatwiejsze do strawienia niż mleko krowie.

W jakim kraju produkowane suplementy Eco&Fit?

Z nieskrywaną dumą informujemy, że Eco&Fit produkujemy w Polsce. Dlatego też jest to produkt pewny i bezpieczny, nad którego produkcją czuwają krajowe instytucje nadzoru t.j. GIS, SANEPID.

Czy Eco&Fit można użyć jako składnika do robienia ciastek, batoników lub innych wypieków?

Oczywiście. Podstawowym składnikiem naszego koktajlu jest izolat białek serwatkowych. Dzięki temu, nie musisz się martwić o utratę zawartych w nim aminokwasów. Jedząc potrawy po obróbce termicznej z dodatkiem Eco&Fit  dostarczysz organizmowi ten sam profil aminokwasowy, jak w przypadku koktajlu z chłodną wodą lub mlekiem.

Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się swoimi realizacjami kulinarnymi z dodatkiem Eco&Fit na naszym fanpage’u ;)

Dlaczego w moim Eco&Fit o smaku waniliowym znajdują się małe brązowe ziarenka?

Eco&Fit o smaku waniliowym zawiera sproszkowaną naturalną wanilię Bourbon. Te brązowe ziarenka to właśnie naturalna wanilia. Dodamy jeszcze, że w smaku truskawkowym znajdziesz czerwone ziarenka, w tym przypadku jest to liofilizowana truskawka w proszku. Oba te zjawiska świadczą o tym, że spożywasz nasz oryginalny produkt, w którym znajdują się naturalne składniki ;)

Czy Eco&Fit Protein jest wegańskie?

Nasze koktajle nie nadają się do diety wegańskiej, ponieważ zawierają białka pochodzące z mleka (izolat białek serwatkowych). Jednak dla wegetarian nie ma przeciwwskazań.

Jak należy stosować Eco&Fit Protein?

Możesz mieszać je z wodą, mlekiem, jogurtem. Podpowiadamy, że wanilia i truskawka najlepiej smakują z mlekiem. Aby wykorzystać walory Eco&Fit, można użyć mleka odtłuszczonego i bez laktozy.

Czy Eco&Fit może zastąpić zwykły posiłek?

Naszym produktem możesz zastąpić jeden posiłek w ciągu dnia. Jednak pamiętaj, że Eco&Fit jest dodatkiem do diety i nie zastąpi zrównoważonej, zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Nigdy nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki do spożycia.

Ile mogę spożywać Eco&Fit w ciągu dnia?

Dziennie zalecamy spożywanie 1-2 porcji koktajlu (30-60 gramów).
Jeżeli jesteś osobą aktywną sportowo to 2 porcje dziennie są dla Ciebie.

Ile kalorii dostarcza Eco&Fit Protein?

Eco&Fit Protein zawiera 103 kcal na 30 gramów (1 porcja). Dotyczy to trzech smaków: truskawkowego, waniliowego i czekoladowego. Smak naturalny zawiera 109 kcal na 30 gramów (1porcja).

Czy spożywanie koktajli Eco&Fit może wywołać skutki uboczne?

Eco&Fit Protein jest produktem pochodzenia naturalnego. Nie powinny pojawić się skutki uboczne. Jednak zawsze może wystąpić alergia pokarmowa (np. uczulenie na białko). Jeśli zauważysz u siebie jakiekolwiek działania niepożądane związane z naszym produktem, zalecamy przerwanie stosowania i skonsultowanie się z lekarzem.

Na ile wystarczy mi Eco&Fit Protein?

Zestaw Eco&Fit Protein zawiera 32 porcje koktajlu. Stosując się do naszych zaleceń (1 porcja dziennie), będziesz go miała na cały miesiąc.

© Eco&Fit 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.
up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl